tvorba obsahu

Vyberte si typ focení, který Vám bude vyhovovat

Vaše firma není nic bez skvělých vizuálních prvků, které ji podpoří. Vytvoříme spolu fotografie a videa pro vaše sociální sítě, aby jste se odlišili od jiných značek. Nadčasová grafika, kterou můžete recyklovat a znovu použít po celou dobu vývoje Vašeho podnikání.

co poskytujeme
camera, photographer, equipment

Produktové fotky

Krásně osvětlený snímek produktu je někdy nejlepší způsob, jak předvést kvalitu a detail Vašich produktů. Kombinace produktů, detailů a stylizovaných záběrů vytváří nejlepší galerii obrázků, které mohou inspirovat i prodávat.

adult camera enjoyment 1869430 1

Poznej 'toho za scénou'

Zákazníci rádi vědí více o svých oblíbených značkách. Fotografování na způsob 'poznej tvůrce' Vám umožní ukázat Vaši osobnost a nahlédnout do dění v zákulisí.

camera, camera equipment, interview

Kreativní focení

Kreativní snímky Vám pomůžou zobrazit Vaše produkty jedinečným a vzrušujícím způsobem. Hrajeme si zde s barvou a rozložením, aby Vaše značka ožila a inspirovala Vaše zákazníky.

girl, brunette, model

Pro influencery

Je Tvým snem stát se influerencem na Instagramu a dostávat zaplaceno za zveřejňování fotografií na Instagramu? Pomůžeme Vám vybrat směr a vytvořit obsah pro váš instagram! Od fotografií vašich outfitů, tréninkových rutin až po recepty z Vaší kuchyně!

jak to funguje

01.

Koncept

Přijdeme s konceptem vašeho focení/natáčení - něco, k čemu se můžete znovu a znovu vracet. Něco, co Vaší značce dodá identitu a jednotnou estetiku.

Před natáčením/focením vytvoříme a pošleme na míru vytvořenou nástěnku s plány, abyste měli jasnou vizi, co můžete očekávat.

02.

Příprava

Na základě vytvořené nástěnky nakoupíme, vyrobíme a zařídíme vše, co je pro vaše natáčení/focení potřeba.
To může zahrnovat:

03.

Focení/Natáčení

Budeme fotit na našem dohodnutém místě. Zpočátku vám můžeme posílat několik záběrů, zatímco budeme vytvářet vzhled vaší značky. Jakmile se shodneme na směru tvorby, můžete zbytek nechat na nás!

04.

Obsah

Po dokončení fotografování a úprav obdržíte obrázky připravené k použití a optimalizované pro všechny Vaše sítě.

Zní to fajn, ale kolik to bude stát?
All of our quotes are specifically designed around the requirements of each client.All we need is a bit of information about what you are thinking quantity wise and the type of shots you are imagining and we can work on package for you. Let´s get started!
tak do toho
Prosím vyplňte, aby jsme se mohli spojit.
cs_CZCS
Přejít nahoru