Nejvíce kladené dotazy

Při podpisu smlouvy je splatná 50% záloha. Zbývající zůstatek bude splatný v závěrečné fázi. Jakmile obdržíme závěrečnou platbu, obdržíte konečný projekt.

Pokud vám budou účtovány další náklady, dáme vám vědět předem. Jediným příkladem dodatečných nákladů by byla doména + hosting.

Vždy začínáme s nejlepší volbou práve pro Vás, abychom vám poskytli nejlepší služby!

Absolutně! Věříme, že naše balíčky jsou skvělé pro začínající podniky nebo podniky, které potřebují rebranding. Sami si můžete nakombinovat webdesign s tvorbou obsahu pro vaše stránky apod.

Pokud jste však zavedenou firmou a potřebujete pomoci s několika věcmi, které v našich balíčcích nevidíte, jsme tu pro vás!

Všichni klienti jsou povinni při rezervaci zaplatit 50% z ceny jako nevratnou zálohu. Tento vklad zajišťuje vaše místo v našem rozvrhu. Projdeme a podepíšeme dohodu a pošleme vám vyplněný dotazník, který mi pomůže lépe porozumět vašemu projektu. Zbylých 50% bude splatné 7 dní před dokončením projektu. Váš projekt nebude vydán, dokud neobdržíme úplnou platbu. Část vaší platby se použije na zdroje a programy, které mi pomohou dokončit projekt.

Samozřejmě! Všichni, se kterými jsme dosud pracovali, sídlili mimo Česko. Jsme zvyklí pracovat s lidmi v různých časových pásmech, a proto jsme při organizování schůzek chápaví a flexibilní.

cs_CZCS
Přejít nahoru